Apie mus

Mūsų įmonė įkurta 2014 metais, tačiau patirties skolų išieškojimo srityje turime daugiau nei 7 metus. Įmonės įkurimą paskatino, dabar jau įmonės darbuotojų, noras pakeisti lietuvių požiūrį į skolų išieškotojus, kuris pastaruoju metu yra tikrai ne pats geriausias. Mūsų įmonėje dirba tik savo profesiją mylintys bei gerbiantys darbuotojai, kurie yra pasiryžę įrodyti, jog teisingas skolos išieškojimas gali atverti naujas duris ne tik klientams, bet ir skolininkams.

Andrius Bieliūnas

Direktorius

Direktorius, turintis daugiau nei 7 metus teisinio darbo patirties skolų išieškojimo sferoje bei komandos vadovavime. Atsakingas už kiekvieną priimtą sprendimą bei veiksmą įmonės viduje. Puikiai geba komunikuoti su labai įvairialypėmis asmenybėmis, todėl dalyvauja visur kur reikia bendrauti su žmonėmis, nesvarbu ar tai būtų klientai, ar skolininkai. Lektorius nuo 2014 m., kuris veda įvairius seminarus bei mokymus skolų išieškojimo tematika.

Eugenijus Kveraga

Advokato padėjėjas

Teisininkas, turintis 15 metų teisinio darbo stažą civilinės komercinės ir verslo teisės srityse. Specializacija – sutarčių rengimas, atstovavimas klientams derybose bei pasirašant sutartis, sutarčių vykdymas, įsiskolinimų bei nuostolių išieškojimas; įmonių steigimas, pirkimas, pardavimas, reorganizavimas, likvidavimas, bankrotas; atstovavimas teismuose. Lektorius nuo 2004 m., kuris veda įvairius mokymus bei seminarus teisinėmis temomis, seminaro dalyviai ypač vertina praktines užduotis ir analizes mokymų metu.

Asta Gončarikaitė

Teisininkė

Teisininkė, turinti beveik šešerių metų patirtį skolų išieškojimo sferoje. Atsakinga už skolų išieškojimo proceso kontroliavimą, klientų aptarnavimą bei informavimą apie skolos išieškojimo procesą. Siekia pagilinti savo žinias skolų išieškojimo pasaulyje aktyviai dalyvaudama visuose seminaruose bei mokymuose susijusiuose su skolų išieškojimu bei klientu aptarnavimu.